Reklama

Poprzedni temat «» Następny temat
Zielona Dama 1.4 101KM
Autor Wiadomość
RedAnne 

Rok produkcji: 2003
Wysłany: 2016-09-30, 13:01   Zielona Dama 1.4 101KM

Zielona Dama... tak nazwalam swoja Cordobe. Dawno nie mialam auta ktore byloby tak zwinne a zarazem tak pewne podczas jazdy. Mknie drogami cichutko z gracja, a gdy musi i zadrapie.

Auto bajka i wygodne!

Pomimo, ze moja " Dama " :D ma juz latek pare bo z roku 2003 to trzyma sie pieknie - chyba :D
(Przepraszam za brak polskich znakow)

Silnik ma przejechane ponad 223 tys km. Nie mam pojecia czy to duzo dla tego modelu ale chodzi cicho i rowno, chociaz 4 dzien po kupnie konsola zaczela krzyczec INSPEKCJAAAA! :P

Wiekszosc systemow chodzi, w sumie nie chodzi prawidlowo tylko jeden :P ABS. Co i rusz przerywa bezpieczniki na baterii i wtedy pika trzy razy i mruga kontrolka hamulca recznego. Plynu pod dostatkiem. ABS zalezy jaki ma dzien... raz chodzi raz nie:D Zabieram go na VAGa w mozliwie najblizszym czasie.

Zanim napisalam posta o mojej Zielonej Damie troszke poczytlam zeby sie nie wyglupic stad wiem zeby nie pytac o ABS, a pojechac na diagnostyke i zobaczyc co ja boli :)

Nie mniej mam do was pare pytan drodzy klubowicze. Bede szczera. Zakochalam sie w moim aucie i chce dla niej jak najlepiej stad pare pytan.

Na co w szczegolnosci zwracac przy moim roczniku (2003) i silniku( 1.4 101 km bbz )?
Mam zamiar zalac nowy olej i powymieniac filtry - sugestie?
Wymiana rozrzadu - w sumie auto dopiero co kupione ale dla pewnosci?

Na co jeszcze zwrocic uwage? Z czym sie pilnowac aby mechanik nie naciagnal na zbyteczne wydatki?

Aha i czasem mruga mi wystwietlacz od climatronica - to tak ma byc? :D Zazwyczaj dzieje sie to jak wyskoczy blad z ABS.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc w dbaniu o moja Dame :)

Anna

[ Dodano: 2016-10-02, 18:10 ]
Hej hej? Ktokolwiek na tym forum zyje?

[ Dodano: 2016-10-06, 20:11 ]
Wow... niezle forum. Zupelna olewka.

Przy takim tetniacym zyciem forum to padniecie szybko, a szkoda.

Milego!

.::Pani Reklama::.

Dolaczyl : Dawno Temu
Skad : Z Forum

baner_cordobaklub.png

Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)