Reklama

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa i remont - porównanie cen
Autor Wiadomość
gosia27 
Forumowicz

Rok produkcji: 1998
Wysłany: 2017-01-30, 19:24   Budowa i remont - porównanie cen

Porównaj ceny w kategori budowa i remont w 2800 sklepach

WEJD? - Porównaj ceny w kategorii budowa i remont
Poznaj swoj? przysz?o?? - http://poznaj-swoja-przyszlosc.prv.pl

mafius 

Rok produkcji: 2002
Wysłany: 2017-09-21, 23:27   

Je?li ju? mowa o remoncie, to sam zamierzam przeprowadzi? remont generalny swojego domu. Chc? zmieni? równie? pokrycie dachowe - jakiego materia?u u?y? w tym celu? Czy blachodachówka z posypk? b?dzie odpowiednim wyborem?

Aldissi 
Forumowicz

Rok produkcji: 1999
Wysłany: 2017-12-20, 19:13   

Ja aktualnie jestem na etapie planowania budowy domu i zastanawiam si? co zrobi? z elewacj?. Mo?e podpowiecie mi czy tynk akrylowy to dobre rozwi?zanie? Kto? z was je stosowa? i mo?e si? wypowiedzie? w temacie?

pawelzel 

Rok produkcji: 2010
Wysłany: 2017-12-27, 13:37   

Tynk akrylowy mo?e by? dobry ale trzeba uwa?a?. Z?e po?o?enie takiego tynku mo?e pozbawi? jego wielu w?a?ciwo?ci. Nak?adanie takiego tynku na ?cian? przy zbyt niskiej temperaturze i nadmiernej wilgotno?ci powietrza mo?e os?abi? jego ochron? biologiczn?.

kasseetik 

Rok produkcji: 2007
Wysłany: 2017-12-27, 17:27   Okna do domu

Je?li remontujecie swoj? ?azienk? i szukacie ciekawych nowoczesnych porad w zakresie okien do swojej ?azienki je?li macie takow? mo?liwo?? to warto zastosowa? http://www.okna-pasywne.p...zy-trzyszybowe1 poczytajcie na tym blogu o ciekawych rozwi?zaniach !

marysiu 
Forumowicz

Rok produkcji: 2004
Wysłany: 2018-03-01, 19:06   

Tez ostatnio porownywalem okna i w sumie to na www.oknoplast-poznan.pl wyszlo niedrogo, mimo to ze to oknoplast, czyli wyzsza polka. Mieli po prostu dobra promocje na jakies starsze modele i tyle.

kaczmarczykp 

Rok produkcji: 2002
Wysłany: 2018-03-02, 16:37   

Generalny remont starego mieszkania, a kupno mieszkania w stanie deweloperskim jest do siebie bardzo porównywalne. Chyba, ?e w starym mieszkaniu nie trzeba zrywa? pod?óg czy wymienia? okien to wtedy wychodzi taniej ni? zakup nowego :)

EliteM 

Rok produkcji: 2012
Wysłany: 2018-05-25, 14:39   

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mieszkam na terenie Katowic i planuj? w?a?nie kupno dzia?ki gdzie? pod miastem i chcia?bym wybudowa? na niej dom. Ju? najwy?szy czas na tego rodzaju powa?ny ruch :D Chcia?bym jednak sprawdzi? na jakim poziomie s? wody gruntowe na tej dzia?ce... Czy macie w tym mo?e jakie? do?wiadczenie? Domy?lam si?, ?e pewnie b?dzie trzeba skorzysta? z pomocy jakiej? specjalistycznej firmy? Zastnawiam si? w chwili obecnej, czy na przyk?ad ta oferta by?aby warta rozwa?enia http://www.geolog.pl/ Co na ten temat my?licie? Mo?e macie jeszcze jakie? w?asne do?wiadczenia w tym zakresie tematycznym i daliby?cie rad? co? zasugerowa?? Z góry wielkie dzi?ki :) Z ca?? pewno?ci? przydadz? mi si? te porady :)

Adamix 

Rok produkcji: 2000
Wysłany: 2018-06-08, 13:09   

ja bede wyburzal scianke zeby postawic kawalek dalej, lepiej urzyc cegly czy innych materialow? myslalem o kartongipsie.

neonek_1 

Wysłany: 2018-06-26, 13:22   

Ja si? kompletnie na tym nie znam. Nie b?d? móg? niestety pomóc...

ede343 

Rok produkcji: 2005
Wysłany: 2018-09-04, 21:07   

Czesc wszystkim. Chcia?bym Wam poleci? oferte lucy 14 , jest to strona na ktorej znajdziecie ró?norodne wk?ady kominkowe. Wedug mnie ich oferta jest genialna, dostosowana do najró?niejszych indywidualnych potrzeb klientow. Skorzysta?em z ich oferty i jestem bardzo zadowolony.

FallSpealaymn0m 

Rok produkcji: 1990
Wysłany: 2018-09-14, 13:32   

Dzie? dobry wszystkim forumowiczom. Chodzi mi w?a?nie po g?owie idea, ?eby kupi? ubezpieczenie na ?ycie. S?dzicie, i? rzeczywi?cie mo?e to by? sposób warte atencji? Uwa?acie, ?e dobrym wyj?ciem b?dzie taki ranking jak na przyk?ad na w rankingach ubezpiecze? na ?ycie na ubezpieczeniaonline.pl? Wszelka wzmianka bez w?tpienia b?dzie przydatna.
Ostatnio zmieniony przez FallSpealaymn0m 2018-09-18, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  

remoPrzemo 

Wysłany: 2018-09-17, 18:14   

Fakt, niewiele wiecej mozna powiedziec w tym temacie, takie tez jest moje zdanie

.::Pani Reklama::.

Dolaczyl : Dawno Temu
Skad : Z Forum

baner_cordobaklub.png

Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)