KLUB SEAT CORDOBA
Forum mi?o?ników marki Seat Cordoba

Car Audio - Problem z radiem

Bergi - 2016-12-09, 13:53
Temat postu: Problem z radiem
Witam

Mam problem z orginalnym radyjkiem... Chodzi mianowicie o to ?e ci?gle prze??cza mi?dzy kaset? a radiem... Dzieje si? tak nawet w momencie gdy kiesze? kasety jest pusta, wie mo?e kto? jak sobie z tym poradzi???

Marian - 2016-12-10, 00:52

To, ?e radio z du?ym wy?wietlaczem ?wiruje, to wie chyba ka?dy, a czemu, to jeszcze nikt nie rozgryz?:)
Pierwsze co to wyci?gnij puszk? radia i zobacz z obu stron, czy na p?ycie nie ma czarnych nalotów, trzeba je wyczy?ci?, bo mog? ?cie?ki zwiera? i radio g?upieje.

Miguell - 2016-12-13, 16:46

A ja si? podepn? pod temat otó? wymieni?em star? anten? z wzmacniaczem na now? i zalozmy szukam stacji znajduje rmf fm lecz szumi wszystko radio wyciagalem psukalem wypinalem wszystko i z powrotem wpinalem i dalej szumi i tylko ta fale jakby znajdywalo co by moglo by? problemem
Rikker - 2017-01-13, 08:24

Wed?ug mnie to ju? nic z tym nie zrobisz samemu, mo?e od jakiego elektronika zanie? bo pewnie co? w ?rodku nie halo.

servusan - 2017-04-28, 13:02

Jaki? elektronik powinien sobie z tym poradzi? , samemu raczej ci??ko b?dzie Ci co? ogarn??.
Zeleners - 2017-09-14, 13:38

Kaseta w radiu a nie lepiej z olx za 20 z? kupi? ju? radio z XX wieku na p?yty ? albo z XXI wieku na pendrive ? bo ja nie wiem ale mi si? wydaje ?e to dro?ej wyjdzie naprawa ni? kupno nowego lepszego.

sarem - 2017-10-01, 10:09

u mnie podobny problem pomogl reset :)
Gadlur - 2018-01-04, 13:29

Nie wiedzia?em ?e jeszcze gdzie? s? te radia na kasety, to mo?e wymie? sobie na pioneera jakie? radyjko za 50 z? se kupisz ju? na p?yty i pendrive z usb. B?dzie dzia?a?o dobrze a drogie to nie jest

sokratis - 2018-02-22, 18:25

nie ma co sie zastanawiac i kupic nowe