Reklama

Poprzedni temat «» Następny temat
OliCars Auto Detailing PIEL?GNACJA SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI
Autor Wiadomość
OliCars Auto De 

Rok produkcji: brak
Wysłany: 2017-04-30, 10:49   OliCars Auto Detailing PIEL?GNACJA SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI

Estetyczny wygl?d pojazdu jest niezmiernie wa?ny. Wszelkie zarysowania oraz uszkodzenia mo?esz ?atwo naprawi?, wystarczy ?e zg?osisz si? do firmy Olicars. Do naszych zada? nale?y m.in. czyszczenie wn?trza samochodu, pranie tapicerki oraz polerowanie lakieru. To jednak nie wszystko- od teraz, w?ród naszych us?ug odnajdziesz równie? detailing samochodowy, czyli kompleksow? obs?ug? piel?gnacyjn?, która obejmuje tak?e konserwacj? pojazdu. Jeste? fanem dwóch kó?ek? To nie ma ?adnego znaczenia, gdy? zajmujemy si? tak?e piel?gnacj? motocykli! Zobacz co jeszcze mamy do zaproponowania. OliCars funkcjonuje na terenie Legnicy.

Zapraszamy wszystkich mieszka?ców tego miasta, jak i pobliskich miejscowo?ci do skorzystania z naszej oferty.

OliCars Auto Detailing
ul. Kawaleryjska 6
59-220 Legnica

tel. 507 980 808

studio@olicars.pl

www.olicars.pl

fb /olicarsdetailing

ftprint 

Rok produkcji: 2004
Wysłany: 2017-09-20, 12:20   

Mnie interesuje oklejanie legnica, bo chc? zmieni? kolor samochodu. Czy kto? mi powie gdzie najlepiej takie co? zrobi??

Camobada 

Rok produkcji: c4
Wysłany: 2017-10-10, 10:14   

Dlatego ja wole sobie pomalowa? w lakiernia proszkowa pozna? np aluski dla mojej pieknej, tym bardziej ?e czasem ?ona gdzie? jedzie moim autem a wiadomo jak to kobieta za kó?kiem, szczególnie na parkingu nie raz kraw??nik dotknie a ta farba jednak trzyma mocno

Ineze 

Rok produkcji: 2003
Wysłany: 2017-10-18, 08:40   

A co ma malowanie proszkowe felg do auto detailingu? Mo?e co? mnie omin??o ale nie wydaje mi si? ?e takie miejsca zajmuj? si? malowaniem. Tak?e nie widz? sensu w tej dyskusji :D

Trome 

Rok produkcji: 2005
Wysłany: 2017-10-23, 11:21   

Zajmuj? si? te?, w zale?no?ci od tego jak zaawansowany jest dany salon. Teraz granica mi?dzy us?ugami i miejscami si? zaciera. ;)

Ryoronu 

Rok produkcji: 1999
Wysłany: 2017-10-24, 12:47   

Kolega chyba nigdy nie dba? o tzw. detailing auta skoro dla ciebie pomalowane felgi to nic wa?nego ;) a malowanie proszkowe w domrym zak?adzie jest ?wietnym rozwi?zaniem dla felg bo lakier jest twardy jak kamie?

Sebidan 

Rok produkcji: 1999
Wysłany: 2017-10-31, 09:24   

Je?li kto? chce w?o?y? troche w auto to polecam pomalowa? felgi proszkowo, chyba ?e nie chcecie marnowa? kasy na takie rzeczy to oczywi?cie ?e wystarczy malowanie normalne, proszkowe jest bardziej dla osób ktore czasem potrafi? o kraw??nik przyhaczy? :D Tym bardziej ?e jest to troche drogie

.::Pani Reklama::.

Dolaczyl : Dawno Temu
Skad : Z Forum

baner_cordobaklub.png

Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)