Reklama

Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt na samochód
Autor Wiadomość
tomas 

Rok produkcji: 2003
Wysłany: 2017-07-20, 12:49   Kredyt na samochód

Nie wiem czy dodaję temat w dobrym dziale, ale chciałem zapytać gdzie wziąć najlepiej kredyt na samochód? Wysokość kredytu hmm, planowałem między 20-30 tysięcy, generalnie im więcej tym lepiej bo będzie zawsze coś na ewentualne naprawy początkowe. Dużo zależy jednak od tego, gdzie oprocentowanie będzie najlepsze, stąd moje pytanie do was :)

Erise 

Rok produkcji: 2001
Wysłany: 2017-07-25, 07:16   

Też bralem jakiś czas temu kredyt na samochód, ale przed jego wzięciem sprawdziłem dostępne opcje na http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/. Różne banki mają różne oferty, więc w danej chwili dobrze jest sprawdzić, z czego najlepiej będzie skorzystać.

asmakt5 
Forumowicz

Rok produkcji: 2017
Wysłany: 2017-08-05, 08:17   

Ja również brałem kredyt na samochód, jednak postanowiłem obniżyć jego koszty dodając jakiś wkład własny. Zabrałem stary samochód na SKUP AUT PRUSZKÓW, dostałem za niego na prawdę dobrą cenę i gotówkę, którą dostałem od ręki dołożyłem do nowego samochodu :)

cyber 
Forumowicz

Rok produkcji: 2005
Wysłany: 2017-08-07, 13:32   Re: Kredyt na samochód

tomas napisał/a:
Nie wiem czy dodaję temat w dobrym dziale, ale chciałem zapytać gdzie wziąć najlepiej kredyt na samochód? Wysokość kredytu hmm, planowałem między 20-30 tysięcy, generalnie im więcej tym lepiej bo będzie zawsze coś na ewentualne naprawy początkowe. Dużo zależy jednak od tego, gdzie oprocentowanie będzie najlepsze, stąd moje pytanie do was :)

Dobre oferty ma Alior bank ( chocaiż proponowałbym zwracać tam uwage nie tylko na oprocentowanie jakie oferuje bank ale również na prowizje, które niestety ale potrafią byc tam dosyć wysokie).

Jeszcze całkiem niezły jest bnp paribas. Który ma jeszcze niższe oprocentowanie.
http://www.kredyty-gotowk...centowanie.html
Na stronie jest kilka informacji o kredycie

Kadans 

Rok produkcji: 2004
Wysłany: 2017-09-21, 12:00   

Ja byłbym ostrożny z kredytami. Można łatwo wpaść w kłopoty. Miałem taką sytuację i pomoc znalazłem tutaj: http://wyjsczdlugow.pl/
Tylko dzięki temu wyszedłem na prostą.

Frore 

Rok produkcji: 2000
Wysłany: 2017-09-25, 07:54   

Moim zdaniem kredyt to ostateczność gdy pilnie potrzebujesz auta a nie masz kasy. W innym wypadku lepiej rok czy dwa odkładać i kupić normalnie ;)

dorcia21 

Rok produkcji: 2000
Wysłany: 2017-09-27, 09:53   

Kredytu na całą kwotę samochodu raczej bym nie brała, ale ostatnio mieliśmy kredyt na 1/3 auta i daliśmy radę. Teraz jest spłacone i dalej jeździmy nim, a ze to nowszy rocznik to nam sie jeszcze nie psuje.

Isahel 

Rok produkcji: 2005
Wysłany: 2017-11-22, 09:09   

Rozważ leasing, to bardziej komfortowa opcja. Or weź zwykły kredyt, te na auta są bardziej oprocentowane. A jak masz własny wkład w tym momencie to już w ogóle bajka ;)

mikolaj332 

Rok produkcji: 2004
Wysłany: 2017-12-07, 09:13   

Chyba nie warto się pakować w kredyt i kupować używane auto. Jeżeli już brać kredyt i mając wkład własny to lepiej pomyśleć o nowym aucie przynajmniej wtedy dostaniemy gwarancję na takie auto.

foxxy 

Rok produkcji: 2006
Wysłany: 2017-12-14, 11:31   

Kredyt kredytem, ale ja zawsze jestem zdania, że najlepiej jest mieć również odłożoną pewną sumę pieniędzy, na "w razie gdyby". Nigdy nie wiadomo, jaka trafi na nas sytuacja i kiedy kredyt stanie się problemem + nigdy nie wiadomo co się w samochodzie zepsuje. :)

.::Pani Reklama::.

Dolaczyl : Dawno Temu
Skad : Z Forum

baner_cordobaklub.png

Odpowiedz do tematu
1 użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)